Dodany: 2014-03-07 10:30:23
 

Zachowanie psa Moi drodzy, dziś zamierzam wam opowiedzieć trochę o zachowaniu psa i tym, w jaki sposób należy je odbierać. Pewnie jest to temat oczywisty dla osób, które mają już psa od dłuższego czasu i po prostu go rozumieją, ale jak podkreśla weterynarz gdańsk, ci którzy dopiero zaczynają przygodę z czworonogiem, muszą się jeszcze sporo nauczyć.

 

Pierwszym i podstawowym zachowaniem psa, które jest chyba najprostsze do rozpoznania i zrozumienia, jest machanie ogonem. Wiadomo, że jest to znak zadowolenia u psa i nie trzeba tu porady weterynarz gdańsk, aby być tego pewnym. Innym zachowaniem, o którym warto wspomnieć, jest warczenie.

 

Jak mówi weterynarz gdańsk, w tym przypadku nie jest to koniecznie negatywne zachowanie psa, oznaczające złość. Psy warczą również wtedy, kiedy bawią się i są zadowolone. Oczywiście jest to inny sposób warczenia, który nieco inaczej brzmi. Nie należy się jednak specjalnie martwić, ponieważ bardzo szybko się tych wszystkich zachowań nauczymy i je zrozumiemy. Doświadczenie przyjdzie z czasem. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zachowanie psa
Nick: