Dodany: 2014-03-07 12:10:24

 

Zachowanie królikaZastanawiacie się nad tym, czy nie wziąć do siebie jakiegoś zwierzaka? Jeśli tak, to powinniście najpierw jak najwięcej się o takim zwierzaku dowiedzieć, każdy weterynarz gdańsk wam to powie. Jeśli nie jesteście gotowi na psa czy kota, albo nie macie tyle czasu, aby się nimi zajmować, możecie zdecydować się na królika.

 

Czym charakteryzuje się zachowanie chomika? Jest sporo informacji na ten temat no i zawsze możecie liczyć na pomoc weterynarz gdańsk. Przede wszystkim warto wiedzieć, że króliki to zwierzęta bardzo towarzyskie. Oznacza to, że jeżeli nie mamy dla takiego zwierzaka naprawdę bardzo dużo wolnego czasu, to nie powinien on być sam. Powinniśmy od razu postarać się o parkę.

 

Poza tym, co może być dla was ważne, to również to, że króliki prowadzą dzienny tryb życia i w nocy nie żerują. Nie powinny więc za bardzo hałasować. Ponadto, króliki jedzą bardzo mało na raz, ale za to bardzo często. Według informacji od weterynarz gdańsk, potrafią żerować nawet osiemdziesiąt razy dziennie. Oznacza to, że musimy dbać, aby miały nieustannie coś do zjedzenia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zachowanie królika
Nick: