Dodany: 2014-03-07 12:17:04

 

Żywienie fretkiZastanawiacie się nad tym, czy by nie wziąć jakiegoś zwierzaka, ale nie jesteście pewni, co by to miało być? Jeśli nie macie miejsca w mieszkaniu, aby przygarnąć psa, albo brakuje wam czasu na opiekę nad kotem, możecie zdecydować się na innego zwierzaka. Może to być przykładowo fretka. A co taki zwierzak je? Na pewno podpowie wam każdy weterynarz gdańsk.

 

Fretka, jak pewnie wiecie, jest zwierzęciem mięsożernym. W przeszłości fretki odżywiały się przede wszystkim owadami, płazami, ptakami i niewielkimi gryzoniami. Oczywiście, jak mówi weterynarz gdańsk, w obecnych czasach możemy naszej fretce kupić po prostu karmę w sklepie zoologicznym. Karmy są oczywiście mięsne i składają się ze składników odżywczych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju tych zwierząt. Warto poradzić się weterynarz gdańsk, aby nie kupić niewłaściwie zbilansowanego pokarmu.

Fretka je kilka razy dziennie, więc trzeba pilnować, aby stale miała dostęp do pokarmu. Należy go dość często wymieniać, aby był nieustannie świeży..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Żywienie fretki
Nick: