Dodany: 2014-03-07 10:36:25

 

Opieka nad kotemJeżeli zastanawiacie się nad adopcją zwierzaka, to myślę, że mogę mieć dla was kilka rad. Będą one dotyczyły przede wszystkim kotów, tak więc wszyscy ich posiadacze mają szanse sporo się nauczyć. Wszystkie zawarte tu rady są oczywiście zdobyte dzięki pomocy weterynarz gdańsk.

 

Opieka nad kotem nie należy raczej do trudnych zadań i wiedza o tym wszyscy ich posiadacze. Jak podkreśla weterynarz gdańsk, najważniejszy jest czas oraz uwaga, jaką poświęcamy naszemu zwierzakowi. Ponadto, bardzo ważną rzeczą jest odżywianie. Nasz kot powinien otrzymywać odpowiednie pożywienie, które będzie dostosowane do jego wieku oraz aktywności.

Jeśli kot siedzi w domu, to nie wymaga przecież tak wysokoenergetycznej karmy jak kot, który spędza aktywnie czas na podwórku. Ponadto, jak zaznacza weterynarz gdańsk, ważne jest również to, aby bawić się ze swoim zwierzakiem i spędzać z nim aktywnie czas. Dzięki temu poziom stresu u kota jest znacznie niższy i jest więź z właścicielem jest znacznie silniejsza. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opieka nad kotem
Nick: