Dodany: 2014-03-07 12:14:14
 

Opieka nad fretkąWitam was. Dziś mamy porozmawiać na temat opieki nad zwierzakami domowymi. Jeśli nie macie czasu, ani możliwości aby zająć się kotem albo psem, to pewnie szukacie innej możliwej opcji. Jest ich wiele, a jedną jest fretka. Ale w jaki sposób się nią opiekować? Na pewno sporo na ten temat wie weterynarz gdańsk.

 

Przede wszystkim, jeśli decydujecie się na fretkę, powinniście wiedzieć, że jest to zwierzę, które wymaga bardzo dużo ruchu, więc jeśli nie macie na to czasu, to nie powinniście decydować się na takiego pupila. Inna ciekawa rzecz jest taka, że fretka potrzebuje specjalnego legowiska, a właściwie hamaka, w którym będzie mogła odpoczywać i spać… na pewno powie wam to każdy weterynarz gdańsk.

 

Opieka nad fretką o również dość częste mycie, o czym wspomina weterynarz gdańsk. Fretki i ich legowiska dość szybko zaczynają nieprzyjemnie pachnieć i należy dbać o higienę w bardzo dokładny sposób. jak więc widać jest to dość wymagające zwierzę. Trzeba pamiętać, że lubi wciskać się w wąskie miejsca, za szafy albo pod łóżko i trzeba na nie uważać. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opieka nad fretką
Nick: